E-kniha zdarma

14 dnů ke změně životaMichalem Turnou, autorem Grasa.cz, jsme se rozhodli už před nějakým časem udělat malou publikaci, která by mohla pomoci všem, kteří by rádi začali s paleo. Myšlenka byla předat ucelený soubor, kde Vás nebudeme až tak zatěžovat sliby natož mraky teorie, ale rovnou přejdeme k činům. Jedná se tedy o publikaci, která nabízí jídelníček na nejméně 14 dní, sestavený tak, aby vyhovoval většině populace – tedy není až tak náročný (to je ten úhel pohledu, že?), recepty jsou ozkoušené a ověřené časem a dají Vám vše co byste měli potřebovat. Všechny živiny, dostatek energie na denní fungování, případně problémy s autoimunitními onemocněními a velký potenciál pro přizpůsobení (obměny stávajících jídel je rozšiřují až na neuvěřitelných 100 dnů!!, aniž byste jedli vždy to samé).

Takže prosím, sdílejte, stahujte, komentujte, jen do nás, přece jen to je prvotina a tak tam jsou nějaké ty mouchy, dokonalost sama to není, takže rádi si vyslechneme co pro příště jinak 😉

14 dnů ke změně života

7 komentářů: „E-kniha zdarma

 1. Zdravím,

  nic ve zlém a chápu, že rady na začátku knihy určitě někomu pomohou s přechodem na Paleo, ale nezdá se vám, že samotným vytvářením složitých receptů se vlastně odchylujete od samotného principu Paleo stravy?

  S pozdravem Tůma Petr

  • Zdravím,

   to je na dlouhou a pouze koncepčně a filozofickou debatu. Paleo je soubor mnoha různých směrů, které mají třeba podobné základy, ale k dosažení jiných cílů a jinou cestou. Pokud chce být někdo ortodoxní, tedy jíst syrově, fermentovaně či případně si vařit na otevřeném ohni, nebudu mu bránit. Většina lidí, kteří s paleo začínají hledá jednoduchý přechod s dopřáním si známých jídel. Jaký si pak dále, po větším nastudování vyberou směr a co budou preferovat je čistě na nich.

   Ano, dnes bych celou knihu napsal jinak a zaměřil absolutně na něco jiného. To ale neznamená, že nikomu nepomohla si najít jeho směr a že bych tuto knihu snad chtěl vzít zpět. Je to jen takový souhrn základních informací a v té době dostupných a ne až nějak extra náročných receptů.

   Pěkný den Petře,
   Metla

 2. Pingback: (Re)start 2015 - zrození superčlověka? - Ondřej Kadlec

Zde můžete nechat svůj komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s